+905327226226

info@i-epartner.com

Konutkent Mahallesi 2983.Cadde No.25, Çankaya/Ankara, Türkiye

Hizmetlerimiz

Isı Pay Ölçer Sistemi Kurulumu
Kalorimetre Sistemi Kurulumu

Isı pay Ölçer Sisteminin Kurulumu

1.  Uzman teknik kadromuz dairenizde inceleme yaparak radyatör tiplerini ve adetlerini belirler,

2.  Yönetim ile kararlaştırılan bir günde binanızda keşif sırasında belirlenen tip termostatik vana ve ısı pay ölçer cihazları İ-Epartner gözetiminde tercih edilen markanın yetkili servisleri tarafından monte edilir,

3.  Montajların tamamlanmasının ardından binanızda termostatik vanalar için mekanik tesisat testleri yapılır, ısı pay ölçerlere müdahele edilmemesi için mühürlenir ve ısı pay ölçerlerden kontrol okumaları alınarak sistem devreye alınmış olur.

Not: cihazlar kablosuz (Radyo Frekans) ile okunacaktır.

Kalorimetre Sisteminin Kurulumu

1. Uzman teknik ekiplerimiz ısıtma sisteminizde ve dairenizde keşif yaparak uygun cihazın mevcut olup olmadığını tespit eder. Uygun değil veya yoksa yetkilisi olunan uygun cihazın teklifini sunar.

2. Sistemin kalorimetrelerinin uygunluğu alındıktan sonra sistemin devreye alınması için ekiplerimiz tekrar gelerek kalorimetrelerin doğru monte edildiğinden emin olup, kontrol okumaları alarak sistemi devreye alır.

Not: Merkezi kullanım sıcak suyu kullanılan sistemlerde de aynı şekilde kalorimetre ile birlikte sıcak su tüketimi de hesaplanarak bağımsız bölüm sakinlerine paylaştırılır. Yerine göre Kablolu veya Kablosuz okunabilir.

Bize Ulaşın

ADRES

Konutkent Mahallesi 2983.Cadde No.25, Çankaya/Ankara, Türkiye

+905327226226

info@i-epartner.com