+905327226226

info@i-epartner.com

Konutkent Mahallesi 2983.Cadde No.25, Çankaya/Ankara, Türkiye

Hakkımızda

İ-EPARTNER

Mühendislkte ve uygulamada, çeşitli ürün yelpazemiz ve uygulama alanlarımızla mükemmelliği yakalayarak zamanında teslimat ve iş güvenliği ilkelerini esas alarak uzmanlaşmak hedefimizdir. Mühendislik alanında öncülüklerimiz ile müşteri memnuniyeti ön plana çıkaran firmamızda nihai kullanıcıların sorunsuz bir şekilde enerji performansını ve verimliliğinin en üst düzeyde kullanılmasını sağlayarak konforun ve güvenin tek adresi İ-EPARTNER olacaktır.

MİSYONUMUZ

Mühendislikte mükemmelliği yakalayarak, bu konudaki uzmanlığımızı uygulamaya yansıtıp, iş programı ve iş güvenliği ilkelerini esas alarak çözüm ortağınız olacağız. Mühendislik alanında öncülüklerimiz ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran İ-EPARTNER, nihai kullanıcıların sorunsuz bir şekilde enerji performansını ve verimliliğin en üst düzeyde kullanılmasını sağlayarak konforun ve güvenin tek adresi olacaktır.

VİZYONUMUZ

Uygulama alanındaki tecrübelerimizi, takım çalışması ile tüm müşterilerimizin gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi ve çözüm odaklı bir firma olmak temel ilkemizdir. Özgün bilginin yaratılması ve yayılmasını sağlayarak öncülüğe yol açan örnek bir firmamızın ışığında, nihai kullanıcılara optimal çözümlerle enerjinin verimli bir biçimde kullanmalarına destek olacağız. Bunun yanı sıra ulusal ve uluslar arası ortamlarda tercih edilen ve güven veren öncü bir şirket olmak en büyük hedefimizdir.

Bize Ulaşın

ADRES

Konutkent Mahallesi 2983.Cadde No.25, Çankaya/Ankara, Türkiye

+905327226226

info@i-epartner.com